Yarım asrı aşkın bir süredir babadan oğula şeklinde ilerleyerek Türkiye’de akaryakıt alanında faaliyet göstermekte olan Kürüm Petrol, hizmet kalitesinde ve müşteri memnuniyetinde daima en üst düzey başarı ve sürekliliği daim kılmak için Çengelköy Total Bayii’nde Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı’nı tercih etmiştir. Kürüm Petrol Çengelköy her zaman müşteri ile olan ilişkilerinde saygı ve nezaketi ön planda tutmaktadır. Firma bu nezaket ve saygının yanında Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı’nın da desteğini yanına alarak müşterilerine kusursuz bir hizmet vermektedir. Kürüm Petrol hakkında daha fazla bilgiye kendi web sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Kürüm Petrol Çengelköy

Kürüm Petrol Çengelköy

Kürüm Petrol Çengelköy, Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı İle Detaylı Raporlar Alabiliyor

Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı vardiya sistemi ile çalışmaktadır. Aynı anda birden fazla vardiyanın aynı anda açılabildiği bu programda her vardiyadan sorumlu personel atanabiliyor. Vardiya kapatırken personelin size teslim ettiği nakit miktarına bağlı olarak eğer bir açık ya da fazla varsa bunu personel hesabına da atabilirsiniz işletmenin gelir ve giderlerine de atabilirsiniz. Personellerin gün içerisinde cebinden harcadığı ücretler işletme kasasından karşılanabilir. İşletmeye ait su, elektrik ve mal alış giderleri dahil olmak üzere bir çok işlem işletmeye ait raporları etkileyecektir. Vardiya bazlı alınan raporlarda seçili olan vardiyada yapılan her türlü işlemi görebiliriz. Ürün bazlı alınan raporlarda ise o ürünün alış ve satış işlemlerine göre bir rapor almış oluruz. Ürünün hangi zaman dilimlerinde satıldığından en çok satılan ürünlere kadar çeşitli bir ürün raporu almak mümkündür. Personel performans bazlı rapor dediğimiz rapor tipinde ise hangi personelin en çok hangi tabanca ile satış yaptığını ve personel açıklarına göre en performanslı personel tespit edebilirsiniz. Cari raporlarında ise carilerinizin yaptığı tüm alışverişlerden tutun en çok hangi ürünü hangi zaman diliminde alıyor gibi görebilirsiniz. Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı’nda daha bir çok rapor çeşidi bulunmaktadır.

Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı hakkında daha fazla bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Zentek Yazılım ve Otomasyon A.Ş. tarafından geliştirilmiş yazılım ve donanım ürünlerini Kürüm Petrol Çengelköy dışında kimlerin kullandığını görmek için referanslarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz.