Avanos / Nevşehir’de bulunan TECO bayii olan Mert Grup Akaryakıt, satış işlemlerini daha pratik ve doğru bir şekilde takip edebilmek amacı ile Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı’nı kullanmayı tercih etmiştir. Bu tercihi nedeni ile kendilerine teşekkür ediyor ve hayırlı işler, bol kazançlar diliyoruz. 

Mert Grup Akaryakıt Nevşehir

Mert Grup Akaryakıt Nevşehir

Mert Grup Akaryakıt Gaz Satışını da Takip Edebiliyor

Aygaz marka oto gaz satışı yapmakta olan Mert Grup Akaryakıt, akaryakıt satışlarının yanı sıra işletmesinde yapılmakta olan gaz satışlarını da takip etmektedir. Kesafet gibi bir çok oran nedeni ile takibinin normal şartlar altında zor bir şekilde yapıldığı oto gaz satışı Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı ile büyük bir kolaylık ile yapılabilmektedir. Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programına oto gaz tankı da kurulum sırasında tanıtılmaktadır. Çoğu istasyonda bu tankın kapasitesi diğer tanklara göre küçük olmaktadır. Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı içerisinde oto gaz satışı yapan tabancalar belirlenmektedir.

Mert Grup Akaryakıt Nevşehir TECO

Mert Grup Akaryakıt Nevşehir TECO

Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı ile  Market Satış Takibini İzleyebilirsiniz

Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı’nıın isteğe bağlı olarak satın alınabilen Marke Modülü sayesinde istasyon marketinde olan işlemleri de takip edebilirsiniz. Market içerisinde bulunan her bir ürünün tıpkı Zentek Market Programı kullanır gibi takibini yapabilmektesiniz. Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı’nda bulunan Market Modülü aslında sadeleştirilmiş bir Zentek Market Programı’dır. Zentek Market Programı’nda bulunan fatura işlemleri, stok takip işlemleri ve sayım işlemleri gibi bir çok işlem bulunmaktadır. Bu modül ile işletmenin akaryakıt ve market bölümünün raporları istenildiği taktirde bir arada alınabilmektedir tabi istenildiği taktirde bu raporlar ayrı ayrı da alınabilmektedir.

Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı hakkında daha fazla bilgi almak için Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı için oluşturulmuş web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Zentek Yazılım Otomasyon A.Ş. tarafından geliştirilmiş olan yazılım ve donanım çözümlerini kimlerin kullandığını öğrenmek için referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.