Zentek Yazılım ve Otomasyon Anonim Şirketi, 35 yılı aşkın bir süredir geliştirilmekte olan yazılım alt yapısını kullanarak market, manav, akaryakıt ve mağaza ön muhasebe sektörleri başta olmak üzere bir çok sektörde tanınmış bir firmadır. Çeşitli donanım ve yazılım çözümleri ile bir çok işletmenin ticaret hayatındaki en büyük yardımcısı olan Zentek Yazılım ve Otomasyon Anonim Şirketi'nin bayisi olarak sizler de Zentek Yazılım'ın birer parçası olabilirsiniz.

Zentek Bayilerinin Başlıca Görevleri Nelerdir ?

  • Zentek Yazılım ve Donanım ürünlerini pazarlamak en büyük görevleridir. 
  • Bölgesinde Zentek Yazılım ve Donanım ürünlerini kullanan herkese destek vermektedirler. 

Nasıl Zentek Bayisi Olabilirim ?

Sayfanın alt kısmında bulunan kısa formu doldurarak sizi tanımamıza yardımcı olabilirsiniz. Bu formu doldurduğunuz anda sizin ile ilgili araştırma çalışmalarımız başlayacaktır ve en kısa zamanda size konu hakkında geri dönüş sağlanacaktır.

İşletme isim alanı boş geçilemez.

Bayilik Başvuru Formu

 

Zentek Yazılım A.Ş. yetkili bayilerinden biri olarak sektörel farkındalık yaratmak elinizde. Müşteri ihtiyaçlarını karşılamanız ve Zentek iş ortaklığı ile büyümeniz için gelin tanışalım.

 

Tanışmaya ilk olarak yanda bulunan formu doldurarak başlayabiliriz. Bu formu doldurduğunuz anda işlememiz sizin hakkınızda bir çok bilgiye sahip olacaktır ve size en kısa zamanda bir geri dönüş yapılacaktır.