Kuşadası’na gidip de Flower Cafe’nin önünden geçmeyen yoktur herhalde. Kuşadası’na gidenlerin %80’i Flower Cafe’nin önünden geçmiştir. Flower Cafe, Kuşadası merkez sahilinde bulunan İş Bankası’nın hemen karşısında bulunmaktadır. Konumu itibari ile Kuşadası’na giden hemen hemen herkes buranın önünden geçmiştir. Eminiz siz de Flower Cafe’nin önünden geçmişsinizdir ancak adının Flower Cafe olduğunu bilmiyorsunuzdur. Yerli yabancı bir çok insanın önünden geçtiği bu kadar önemli bir cafenin Zentek ailesine katılması bizleri çok sevindirdi ve gururlandırdı. Flower Cafe Kuşadası Zentek Restoran Programı’nı kullanmayı tercih etmiştir. 

Flower Cafe Kuşadası

Flower Cafe Kuşadası

Flower Cafe Kuşadası Masa Takibi Yapabiliyor

Flower Cafe Kuşadası, Zentek Restoran Programı sayesinde işletmesinde bulunan masaların takibini yapabilmektedir. İşletmesinde dışarıda ve içeride olan masalar programa tanıtılmaktadır. Bu tanıtım işlemi istenildiği zaman program üzerinden bir daha yapılabilmektedir. Bu işlem sayesinde program restoran içerisindeki masaları tanıyor. Bu masalara misafirler geldiği zaman görevli kişiler tarafından masalara adisyon açılıp işlenilmektedir. Tüm masaların bulunduğu ekran üzerinden kolaylıkla hangi masalar dolu, hangi masalarda açıkta bir adisyon bulunmaktadır, mevcut adisyonun tutarı ne kadardır ve bu masada oturan kişiler kaç dakikadır bu masada oturmaktadır bunu görmek mümkündür. 

Flower-Cafe-Kuşadası-8

Flower-Cafe-Kuşadası-8

Flower Cafe Kuşadası Masa Dışı Satış da Yapabilmektedir 

Kuşadası gibi sıcak turistik bir ilçede özellikle de işlek bir cadde üzerindeyseniz dondurma satışı yapmamanız olanaksızdır. Flower Cafe Kuşadası da masada oturmayan misafirlerine dondurma servisi yapmaktadır. Külahta ve isteğe bağlı olarak kağıt helva içerisinde yapılan dondurma satışları açık satış kapsamına girmektedir. Bu dondurmaların da stok takibini yapabilmek ve vardiya içerisindeki satışlara yansıtabilmek Zentek Restoran Programı’nın özelliklerinden birisidir. Dondurma satışının yapıldığı bölümde bulunan Zentek All in One PC ile program üzerinden dondurma satışları takip edilebilmektedir.

Flower-Cafe-Kuşadası-7

Flower-Cafe-Kuşadası-Zentek-Bilgisayar

Zentek Restoran Programı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Zentek Restoran Programı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Flower-Cafe-Kuşadası

Flower-Cafe-Kuşadası

Flower Cafe dışında başka kimler ya da hangi işletmeler Zentek Yazılım Otomasyon A.Ş. tarafından geliştirilmiş olan yazılım ve donanım çözümlerini kullanıyor ? Öğrenmek için referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.