Bursa’nın Yenişehir ilçesinde bulunmakta olan Petrol Ofisi bayii olan Yenpet Petrol Bursa, akaryakıt satışlarını takip edebilmek, tank takibini ve personel takibi gibi işlemlerini pratik bir şekilde yapabilmek için Zentek Akaryakt Ön Muhasebe Programı’nı tercih etmiştir.

Yenpet Petrol Bursa 2

Yenpet Petrol Bursa 2

Yenpet Petrol Bursa Tank Takibi Yapabiliyor

İstasyonda bulunan her tabanca adalar vasıtası ile akaryakıt tanklarına bağlantılıdır. Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı kurulum sırasında tanıtım işlemleri yapılmaktadır. Bu tanıtım işlemleri sırasında akaryakıt istasyonunda bulunan her bir tabanca, adalar ile eşleştirilmektedir. Bu eşletirme işleminin akabinde adalar istasyonda bulunan tanklara bağlanılmaktadır. Dilendiği taktirde adalar direk tanklara bağlanılmaktadır dilendiği zaman adada bulunan tabancalar ayrı ayrı tanklara bağlanmaktadır. Tabancalar vasıtası ile yapılan her bir akaryakıt satışı otomasyon bilgisayarına kaydedilir. Bu kayıt dosyaları içerisinde pompacının okuttuğu key numarası, satışa ait bilgiler ve aracın plakası bulunmaktadır. Bu bilgiler otomasyon bilgisayarından Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı tarafından çekilmektedir. Çekilen bu dosyaları Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı üzerinden muhasebeleştirmek gerekmektedir. Bu işlemin ardından program üzerinden gerekli takip işlemlerini yapabilmektesiniz.

Yenpet Petrol Bursa Personel Takibi Yapabiliyor

İşletmede çalışan her personeli Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı ile takip etmek mümkündür. Bu takibi personel bazlı yapılan gider ve sağlanan gelir bazında takip edebildiğiniz gibi prim bazlı bir takip de yapabilirsiniz. Programa her bir personelim maaşı tanımlanmaktadır. Vardiya sonunda personelden alınması gereken pos toplamı ve nakit toplamı program tarafından belirlenmektedir. Personel bu miktarın altında teslim ederse ya da bu miktardan fazla teslim ederse program bu miktarı personel hesabına ya da işletme gelir – gider kart hesabına yansıtmaktadır.

Yenpet Petrol Bursa 3

Yenpet Petrol Bursa 3

Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı hakkında daha fazla bilgi almak için Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı için özel olarak tasarlanmış web sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Yenpet Petrol Bursa

Yenpet Petrol Bursa

Yenpet Petrol Bursa Petrol Ofisi

Yenpet Petrol Bursa Petrol Ofisi

Zentek Yazılım Otomasyon A.Ş. tarafından üretilmiş olan yazılım ve donanım çözümlerini Yenpet Petrol dışında kimlerin kullandığını öğrenmek için referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.