Manisa’nın Saruhanlı ilçesinde Sanoil bayii olarak hizmet vermekte olan Aşar Petrol Yapı teknolojinin imkanlarını Zentek ile yakaladı. Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı sayesinde Aşar Petrol Yapı müşterilerine daha kaliteli bir hizmet verebilecek. Üstelik çalışma performansını arttırmadan çünkü bu işlemlerde artık onun yardımcısı bir otomasyon sistemidir. Otomasyon sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Aşar Petrol Yapı

Aşar Petrol Yapı

Aşar Petrol Yapı Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı İçin Geliştirilmiş Olan Market Modülünü Kullanıyor

Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı için geliştirilmiş olan market modülü sayesinde istasyonda yapılan akaryakıt satışlarının yanı sıra markette yapılan işlemler de takip edilebilir. İstasyonda yapılan akaryakıt satışları ve personel takibinin yapılabildiği gibi markette yapılan satışlar, personel takibi ve fatura işlemleri yapılabiliyor. İstasyonda olduğu gibi markette de vardiya sistemi bulunmaktadır. Bu iki vardiya sistemi birbirinden bağımsız olarak çalışmaktadır. Böylelikle marketteki vardiyaya sorumlu tuttuğunuz personel istasyondaki akaryakıt satışlarından sorumlu tutulmamaktadır. Ancak işletmeye ait genel raporları alırken market ve istasyonda yapılan tüm işlemler birlikte ele alınmaktadır. Sonuçta market de istasyon da aynı kişiye ait tabi istenilirse bu ikisi raporlamada ayrılabilir.

Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı hakkında daha fazla bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Aşar Petrol Yapı Cari Takibi Yapabiliyor

Veresiye satış yapılan müşterilerin güncel bakiyeleri Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı ile kolaylıkla takip edilebiliyor. Dışarıdan bir kurum ya da kuruluşu cari olarak kaydederseniz o firmadan aldığınız ürünler ve ödediğiniz ücret karşılığında dışarı olan borçlarınızın da güncel durumlarını takip edebilirsiniz. Veresiye alışveriş işlemlerinde karşı taraf size herhangi bir şekilde ücret ödemeden sadece akaryakıtını ya da marketten alacağı ürünü alıp gider. Siz onlara bu işlem sonrasında bir veresiye fişi verirsiniz. Verdiğiniz bu fiş yazıcıdan 2 kopya şeklinde çıkar. Bir kopya sizde diğer kopya müşteride kalır. Her iki kopya da müşteri tarafından imzalanmıştır. Böylelikle müşteriniz malı sizden aldığını ve bir ücret ödemediğini kabul etmektedir. Çıkan her fiş sonrası carinizin bakiyesi güncellenmektedir.

Zentek Yazılım ve Otomasyon A.Ş. tarafından geliştirilmiş olan ürünleri Aşar Petrol Yapı dışında kimler kullanıyor ? Öğrenmek için referanslarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz.