İstanbul’un Çatalca ilçesinde bulunmakta olan Trakya Elektrik, işletmesinde ürün satışı ve stok takibi başta olmak üzere bir çok işlemi pratik ve doğru bir şekilde yapabilmek için Zentek Mağaza Programı’nı kullanmayı tercih etmiştir. Zentek Mağaza Programı hem bir barkod sistemidir hem de işletmenizin her türlü gelir, gider ve çeşitli raporlarını elde edebileceğiniz bir ön muhasebe programıdır. 

Trakya Elektrik

Trakya Elektrik

Trakya Elektrik Barkod Takipli Satış İşlemi Yapabiliyor

Trakya Elektrik mağaza içerisinde barkodu olan bazı ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Barkodu olan bu ürünler Zentek Mağaza Programına kurulum sırasında tanıtılmaktadır ve mağaza içerisinde bu üründen kaç adet olduğu Zentek Mağaza Programına işlenilmektedir. Zentek marka barkod okuyucular ya da herhangi bir markanın barkod okuyucusunu kullanarak Zentek Mağaza Programı üzerinden barkodlu satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. (Zentek Barkod Okuyucuları hakkında daha fazla bilgi almak için Zentek Barkod Okuyucular sayfasını ziyaret edebilirsiniz.)  Barkod sistemi kullanılanarak yapılan satışlar sonucunda mağazaya ait olarak tanımlanan depoda stok miktarlarında satış miktarınca azalma görülmektedir. Yapılan satış açıkta olan vardiya hesabına aktarılmaktadır. Vardiya hangi personel tarafından açıldı ise bu personelin satış yaptığı yönünde kayıt personel hesabına işlenilmektedir. Eğer mağazanızda barkodsuz ürünler bulunuyor ve bu ürünlerin de stok takibini yapmak istiyorsanız, bu işlemi de Zentek Mağaza Programı ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Zentek Mağaza Programı içerisinde barkodsuz olan ürünlerinize çeşitli formatlara uygun barkodlar üretebilirsiniz ve bu barkodları Zentek Barkod Yazıcısı ya da herhangi bir barkod yazıcı ile çıktı olarak alabilirsiniz. (Zentek Barkod Yazıcı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Zentek Barkod Yazıcı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.) Barkod üretmek istemiyorum derseniz Zentek Mağaza Programı’ının satış ekranında bulunan hızlı satış işlemlerine barkodsuz ürünlerinizi ekleyebilirsiniz. Bu ekran üzerinden yapacağınız barkodsuz ürün satışlarında da tıpkı barkodlu ürün satıyormuşcasına takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Trakya Elektrik 2

Trakya Elektrik 2

Zentek Mağaza Programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için Zentek Mağaza Programı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Zentek Mağaza Programı (Bronze Edition)
*25.000 adet stok tanımlama
*250 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Mağaza Programı (Silver Edition)
*30.000 adet stok tanımlama
*300 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Mağaza Programı (Gold Edition)
*Sınırsız adet stok tanımlama
*Sınırsız adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama

Zentek Yazılım Otomasyon A.Ş. tarafından geliştirilmiş olan donanım ve yazılım çözümlerini kim ya da hangi firmalar kullanıyor ? Öğrenmek için referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.