Türkiye’nin bir çok yerinde büyük projelere imza atan Türkerler Holding bildiğiniz üzere İzmir, Halkapınar’da 45.000 m² arazi üzerine konumlandırılmış büyük bir proje üzerinde çalışıyor. Ofis ve konutların bir arada bulunduğu bu sitede 5.000 m² yeşil alan, 1.000 m² spor tesisi ve 1.500 m² sosyal yaşam alanları bulunuyor. Böylesine büyük bir projenin şantiyesinin kantininde Zentek kullanılıyor. Mahal Bomonti Izmir Kantini, Zentek Market Programı’nı kullanmayı tercih etmiştir.

Mahal Bomonti Izmir Şantiye Kantini

Mahal Bomonti Izmir Şantiye Kantini

Mahal Bomonti Izmir Şantiye Kantini Market Vardiya Sistemi İle Çalışıyor

Her gün kantini açarken görevli personel güne ait bir vardiya açıyor ve bu vardiyaya kendisini sorumlu personel olarak seçiyor. Bu personelin vardiya içerisinde işlem yapacağı kasayı ve depoyu seçmesi gerekiyor. Kasa ve depo Mahal Bomonti Izmir Şantiye Kantinin’de 1 adet olduğu için program tarafından depo ve kasa değerleri otomatik olarak seçili gelmektedir. Seçim işlemlerini yaptıktan sonra vardiya içerisinde satış işlemlerine başlanabilinir.

Mahal-Bomonti-İzmir-Şantiye-Kantini-2

Mahal-Bomonti-İzmir-Şantiye-Kantini-2

Mahal Bomonti Izmir Şantiye Kantini Stok Takibi Yapabiliyor

Vardiya içerisinde satışı gerçekleşen ürünlerin stok takip işlemi Zentek Market Programı üzerinden rahatlık ile yapılabilmektedir. Vardiye içerisinde satılan her türlü ürün (barkodlu ya da barkodsuz) tanımlı olan mevcut stok durumundan düşülmektedir. Ürünlere minimum stok miktarları tanımlanılırsa satış işlemi sonrası eğer ürün bu değere ulaşırsa program size bildirim vermektedir. Bu bildirim sayesinde siz de işletmenizde satmakta olduğunuz üründen en yakın zamanda tedarik etmeniz gerektiğini anlarsınız. Market alış faturası ya da harici işlem üzerinden programa ürün girişi tamamlanılırsa program market stok kartlarında bulunan ürünlerin sizin tanımladığınız oranda stok miktarlarını arttırmaktadır.

Mahal-Bomonti-İzmir-Şantiye-Kantini-3

Mahal-Bomonti-İzmir-Şantiye-Kantini-3

Zentek Market Programı hakkında daha fazla bilgi alabilmek için Zentek Market Programı sayfasını ziyyaret edebilirsiniz.

Zentek Market Programı (Bronze Edition)
*25.000 adet stok tanımlama
*250 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Market Programı (Silver Edition)
*30.000 adet stok tanımlama
*300 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Market Programı (Gold Edition)
*Sınırsız adet stok tanımlama
*Sınırsız adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama

Zentek Yazılım ve Otomasyon A.Ş. tarafından geliştirilmiş yazılım ve donanım ürünlerini kimler kullanıyor ? Bunu öğrenmek için referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.