Hatay’ın Payas ilçesinde bulunmakta olan Payas TECO Petrolcülük, akaryakıt satışlarını, akaryakıt stok miktarını,market satışlarını, personel hesaplarını ve işletmeye ait gelir ve giderleri takip edebilmek için Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı’nı kullanmayı tercih etmiştir. 

Payas Teco Petrolcülük

Payas Teco Petrolcülük

Payas TECO Petrolcülük Akaryakıt Satış Takibi Yapabiliyor

Akaryakıt istasyonlarında yapılan her bir satışın otomasyon bilgisayarında oluşturduğu bir kayıt bulunmaktadır. Bu kayıtlar içerisinde satış tarih bilgileri, satışı yapan personelin bilgileri ve satışın yapıldığı tabanca gibi bir çok bilgi bulunmaktadır. Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı sizin için bu kayıt verilerini yorumlamaktadır. Sizin ilk baktığınızda anlamakta zorlanabileceğiniz bu dosyaları pratik bir şekilde sizin anlayabileceğiniz arayüzü ile size sunmaktadır. Sunduğu bu verileri aynı zamanda personeli vardiya, tabanca ve tank bazlı olmak üzere gruplamaktadır. Bu gruplama işleminden sonra siz de rahatça istediğiniz türden rapor alabilir hale geleceksiniz.

Payas Teco Petrolcülük 3

Payas Teco Petrolcülük 3

Payas TECO Petrolcülük İstasyon Gelir ve Giderlerini Takip Edebiliyor

Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı içerisinde işletmeye ait gelir ve gider hesapları tanımlanmaktadır. Bu hesaplar program içerisinde sınırsızca çoğaltılabilmektedir. Program içerisinde bu hesapları kategoriler ve alt kategoriler şeklinde gruplayabilirsiniz. Gider hesapları ile işletmenize ait yemek giderlerini, elektrik giderini ve su giderlerini başta olmak üzere bir çok giderini takip edebilirsiniz. Gider takibini istediğiniz raporlara yansıtabilirken istemediklerinize bu giderleri dahil etmeme seçeneğine sahipsiniz. İstasyonda yapılan satışlar dışında işletmeye ait olan gerlirleri de program üzerinden gelir hesap kartları sayesinde takip edebilirsiniz. Gelir hesap kartları üzerinden işletmeye ait kirada olan arsa, daire ya da taşıt gibi bir çok geliri takip edebilirsiniz. Hazır tanımlı olarak gelen gelir yada gider kartlarında sizin takip etmek istediğiniz seçenek yok ise siz kendiniz de gelir ya da gider hesap kartı oluşturabilirsiniz.

Payas TECO Petrolcülük’ün kullandığı Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı hakkında daha fazla bilgi almak için Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı için özel oluşturulmuş web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Payas Teco Petrolcülük 5

Payas Teco Petrolcülük 5

Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı başta olmak üzere Zentek Otomasyon Yazılım A.Ş. tarafından üretilmiş olan donanım ve yazılım çözümlerini kimlerin kullandığını öğrenmek için referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.