seçkin kırtasiye istanbul

seçkin kırtasiye istanbul

Seçkin Kırtasiye Istanbul mağazasındaki satış işlemlerini hızlandırabilmek ve bu hız karşısında hata oranını yok edebilmek için Zentek Kırtasiye Programı’nı kullanmayı tercih etmiştir. Zentek Kırtasiye Programı sayesinde mağazasında oluşan hızlı sirkülasyon ile kolayca başa çıkabilmektedir. Bir yandan hızlı bir satış yaparken bir taraftan satış işlemini aksakmamaktadır. Bu işlemler aynı anda olurken stok miktarları da hiç bir zaman karışmamakta ve raporlarında tutarlı sonuçlar almaktadır.

Seçkin Kırtasiye Istanbul Toplu Stok Güncelleyebiliyor

Kırtasiye mağazalarında satılan ürünler genellikle toptancılardan alınmaktadır. Toptancılardan alınan ürünlerin stoklarını güncellemek mağaza işletmecilerinin bir hayli vaktini alabilmektedir. Bu problemi çözebilmek adına Zentek Kırtasiye Programı sizlere bir çok kolaylık sunmaktadır. Mağaza içerisinde yapılan satışlar sonrasında ürün stok miktarları yapılan satış miktarında azaltılmaktadır. Azalan bu stok miktarlarını arttırmak için program üzerinde bulunan yöntemlerden birisi sisteme alış faturası işlemek bir diğeri ise Excel formatındaki dosyalar ile stok güncelleme işlemidir. (Harici işlem ile de stok miktarı arttırılıp azaltılabilinir ancak bu yöntemi tavsiye etmemekteyiz.)

Seçkin Kırtasiye İstanbul 2

Seçkin Kırtasiye İstanbul 2

Seçkin Kırtasiye Istanbul Alış Faturası İşleyebiliyor

Program içerisinde bulunan ürün stok miktarlarını toptancınızın size kestiği fatura ile güncelleyebilirsiniz. Toptancınızı programa bir cari olarak tanıtabilirsiniz. Bu carinin size kestiği faturayı sisteme işlediğiniz zaman fatura bakiyesinde carinizin hesabının bakiyesi de güncellenmektedir. Fatura içerisinde bulunan ürünlerin fatura üzerinde bulunan miktarca stok miktarları arttırılmaktadır.

Seçkin Kırtasiye Istanbul Excel Dosyaları İle Stok Güncelleyebiliyor

Kırtasiyecelerin toptan mal aldıkları toptancılar genellikle ürün listesi ve ürünlerin miktarını barındıran bir Excel dosyasını mağazanın ilgili personeline e-posta olarak göndermektedir. Gönderilen bu e-posta sayesinde Zentek Kırtasiye Programı üzerinden ürün stok miktarları güncellenebilmektedir. Zentek Kırtasiye Programı’na bu dosyayı gösterdiğiniz zaman program otomatik olarak stokları sizin için güncelleyecektir. Stok kartlarınızda bulunmayan bir ürün ile karşılaştığı zaman bu ürünü de yeni bir stok kartı olarak açacaktır.

Seçkin Kırtasiye İstanbul 2

Seçkin Kırtasiye İstanbul 2

Seçkin Kırtasiye Istanbul’un kullanmakta olduğu Zentek Mağaza Programı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Zentek Mağaza Programı (Bronze Edition)
*25.000 adet stok tanımlama
*250 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Mağaza Programı (Silver Edition)
*30.000 adet stok tanımlama
*300 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Mağaza Programı (Gold Edition)
*Sınırsız adet stok tanımlama
*Sınırsız adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama

Zentek Mağaza Programı başta olmak üzere tüm Zentek Yazılım ve Donanım çözümlerini kimlerin kullandığını öğrenmek için referanslarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz.