İstanbul’a otobüs ile gelenlerin ilk karşılandığı mekan uzun bir dönemdir Harem Otogarı’dır. İstanbul’a bir kez bile giden herkes buranın ismini duymuştur ve yeri hakkında bir kaç kelime edebilir. Böylesine popüler bir yerin tam karşısında Opet İstasyon Bayii bulunmaktadır. Bu istasyonun adı interland Petrol Harem Opet’tir. Bu istasyonun konumu itibari ile güm içerisinde hem akaryakıt hem de market satışlarında büyük bir yoğunluk vardır. Bu yoğunluk sırasında akaryakıt ve market satışlarında stok takibi ve personel takibi gibi ön muhasebe işlemlerini yapabilmek için Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı’nı kullanmayı tercih etmiştir. 

interland petrol harem opet

interland petrol harem opet

Interland Petrol Harem Opet İçin Takılmayan Stabil Bir Program = Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı

Konumu itibari ile yoğun bir hareketlilik ile çalışan Interland Petrol benzin istasyonu, kullandığı program ve cihazlardan hiç bir zaman sorun yaşamaması gerekmektedir. Bir anlık takılma bile işletmeye çok büyük kayıplara neden olabilir. 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan Interland Petrol Harem akaryakıt istasyonu her zaman müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktadır. Bu hizmeti verirken de çalışma ortaklarından her zaman destek alabilmesi gerekmektedir. Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı rakiplerine göre en güvenlikli, en hız ve en stabil programdır. Microsoft’un en yeni teknolojileri ve 35 yılı aşkın bir altyapının üstüne kurulan bu program kullanıcılarına en güvenilir, en performanslı ve en hızlı şekilde hizmet vermektedir. Zentek Yazılım ve Otomasyon A.Ş. Destek Ekibi 7 gün 24 saat kesintisiz destek hizmeti vermektedir. İzmir Merkez olmak üzere İstanbul, Doğu ve Güneydoğu Anadolu şube ve bayilikleri ile müşterilerinin her zaman, her yerde ve her ihtiyacını karşılamaya hazırdır.

interland petrol harem opet fullmarket

interland petrol harem opet fullmarket

Interland Petrol Harem Opet’in kullandığı Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı hakkında daha fazla bilgi almak için Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Yazılımının sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

interland petrol harem opet market

interland petrol harem opet market

Zentek Yazılım ve Otomasyon A.Ş. tarafından geliştirilen yazılım ve donanım çözümlerini Interland Petrol Harem Opet dışında kimler kullanıyor öğrenmek için referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.