Ticaret hayatına ilk olarak lokanta ile giren Açıkdeniz Ltd. Şti. lokantanın yanı sıra artık 2 adet benzinlik istasyonu ile ticaret hayatına devam etmektedir. Bu benzin istasyonlar Sakarya’da ve Türkiye’de bir takım ilklere imza attı. Türkiye’de ilk kez TSE belgesine sahip olan oto gaz dolum istasyonu olan Açıkdeniz Petrol Sakarya’da aynı zamanda ilk oto gaz dolum istasyonudur.  Ev ve iş yerlerine toptan ve perakende akaryakıt – dökme gaz servisi yapan bu istasyonlar aynı zamanda ev ve iş yerlerine tüp, kömür ve su servisi de yapmaktadır. Açıkdeniz Petrol hakkında daha fazla bilgiyi bu adresten edinebilirsiniz.

Açıkdeniz Petrol Sakarya

Açıkdeniz Petrol Sakarya

Açıkdeniz Petrol Sakarya Akaryakıt Satışlarını Takip Edebiliyor

Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı’nda otomasyon bilgisayarında oluşan otomasyon dosyalarındaki satış bilgileri üzerinden akaryakıt satış takibi yapmak mümkündür. Yeni yasalar gereği otomasyon bilgisayarında vardiya oluşturmadan satış yapılamadığından akaryakıt stok takibi her zaman doğru değerleri gösterecektir. Otomasyon bilgisayarı ile herhangi bir şekilde bağlantı sağlanamadığı zaman adalarda bulunan tabancaların kilidi açılmadığı için akaryakıt satışı yapılamamaktadır. Uzun lafın kısası otomasyon bilgisayarında satış bilgileri oluşmayan akaryakıt satışı yapmak istasyonlarda mümkün değildir. Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı da her satışı otomasyon bilgisayarından çektiğinden dolayı her akaryakıt satışının karşılığı program içerisinde görünecektir.

Açıkdeniz Petrol Sakarya Personel Raporu Alabiliyor

Her personelin akaryakıt satışı yaparken kullandığı key anahtarlar sistem üzerinde tanımlanmaktadır. Bu sayede her bir personelin istenilen tarihler aralığında yaptığı satışları program üzerinde görebiliriz. Program üzerinde görülen bu satışlar üzerinden istenilen kriterlerce raporlar elde edebilirsiniz. Detaylı bir şekilde elde ettiğiniz bu raporlar sayesinde personel performansını gözlemleyebilirsiniz. Ayın personeli seçimleri başta olmak üzere prim bazlı satış ve kıdem artışlarında bu rapor bir hayli yardımcınız olacaktır. Elde ettiğiniz bu raporları Excel, PDF ve Word dosyası şeklinde dışarı aktarıp e-posta ile yollayabilir ya da bir yazıcıdan çıktı şeklinde alabilirsiniz.

Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı hakkında daha fazla bilgi edinmek içi ürün sayfasını inceleyebilirsiniz.

Zentek Yazılım ve Donanım çözümlerini kimlerin kullandığını öğrenmek için referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.