Ankara’nın Kızılay ilçesinde bulunan Ret Kit Kızılay Tekel Shop, Ret Kit Gıda’nın ikinci şubesidir. Ret Kit Gıda her 2 şubesindeki satışlara verimlilik katmak, hızlandırmak, hata oranını en aza indirmek ve stok takibi yapabilmek amacı ile merkezi sistem destekleyen Zentek Market Programı’nı kullanmayı tercih etmiştir. Zentek Market Programı sayesinde firma sahibi işletme içerisinde değilken de uzaktan mobil cihazları ile bir çok işlemini yapabilmektedir.

Ret Kit Kızılay Ankara

Ret Kit Kızılay Ankara

Ret Kit Kızılay Uzaktan Takip Yapabiliyor

İşletme içerisinde değilken de Ret Kit Kızılay bünyesinde tanımlı yetkili kullanıcılar işetme hakkında bilgi sahini olabiliyorlar. İşletmede olan satışlar anlık olarak takip edilebilmektedir. Bu takip işlemi için herhangi bir işletim sistemi şartı aranmamaktadır. Web tabanlı bir sistem sayesinde internet bağlantısı olan her türlü cihazdan takip yapılabilmektedir. Takip işlemi yapılan mobil cihazın işletim sistemi bizim için herhangi bir kriter değildir sadece takip işleminin yapılacağı cihazın internet bağlantısı olması bizim kriterimizdir.

Program Üzerinden Genel Depo ve Harici Depo Tanımlanabilmektedir

Program üzerinden merkezi işletmelerin stok takibi bir çok şekilde yapılabilmektedir. Her bir şubeye ayrı depolar açılabilmektedir. Bu sayede her bir şubede yapılan satışlar o şubeye ait tanımlı depodan stok takibi yapılabilmektedir. Aynı zamanda istenildiği taktirde genel bir depo tanımlanabilmektedir. Tanımlanan bu genel deponun stok takibi de her bir şubeden etkilenebilmektedir. Her bir şubeden yapılan satışlar bu genel deponun stoklarını etkilemekedir. İnternet üzerinden yapılan bu satışlar işletmede anlık olarak değişikliklere yol açabilmektedir. Satış işlemleri sonrası azalan stokları anlık olarak bildirim şeklinde de program üzerinden takip edilebilmektedir. Bu sayede işletmede satışı gerçekleştirilmekte olan hiç bir ürünün hiç bir zaman stok miktarı bitmemektedir. Her bir ürüne minimum stok miktarı tanımlanarak ürünlerin bu stok miktarına ulaştığı zaman uyarı vermesi gerçekleştirilmektedir.

Zentek Market Programı hakkında daha fazla bilgi elde etmek için Zentek Market Programı sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Zentek Market Programı (Bronze Edition)
*25.000 adet stok tanımlama
*250 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Market Programı (Silver Edition)
*30.000 adet stok tanımlama
*300 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Market Programı (Gold Edition)
*Sınırsız adet stok tanımlama
*Sınırsız adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama

Zentek Yazılım ve Otomasyon A.Ş. tarafından üretilmiş olan yazılım ve donanım çözümlerini kimler kullanıyor ? Öğrenmek için referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.