Hamidi Grup İnşaat Petrol Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bünyesinde Batman ilinde Opet bayii olarak hizmet vermekte olan Hamidi Petrol, Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı’nı kullanmayı tercih etmiştir. Teknolojinin imkanlarını Zentek Yazılım ile yakalayan Hamidi Grup Batman Şubesi bundan sonra müşterilerine daha kaliteli hizmeti çok daha kısa bir süre içerisinde verebilecek. 

Hamidi Grup Batman Opet

Hamidi Grup Batman Opet

Hamidi Grup Batman Cari Takibi Yapabiliyor

Hamidi Grup Batman toptan mal aldığı kişi ve kuruluşları Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı’na cari olarak tanıttı. İşletmeye bir ürün ya da hizmet alındığı zaman bu ürünün ya da hizmetin alış faturasını Hamidi Grup Batman, Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı’na işliyor. Her bir alış faturası işlemeden sonra alış faturasında bulunan ürünlerin stok miktarları artmaktadır. Bu sayede ürünlerin stok takibini yapmak mümkün olabiliyor. Program alış faturasında bulunan ürünün stok kartına bakar ve eğer bu stok kartı açılmamışsa açar. Eğer bu stok kartı açılmış durumda ise stok durumunu alış faturasına bakarak günceller. Aynı zamanda bu alış faturasının hangi kişi ya kuruluşa ait olduğunu da seçerek cari hesaplarınızı güncel tutabilirsiniz. Size alış faturası kesebilecek toptancılarınızı Cari Hesap Kartları üzerinden programa tanımlayabilirsiniz. Bu işlem sonrası program sizinle tüm tanımladığınız cariler arasında bir cari hesabı açar. Bu cari hesabında cari ile yapmış olduğunuz alışverişler tek tek kayıt altında tutulur. Tüm kayıt altında tutulan işlemlere ek bir de sizin carinize yapmış olduğunuz ödemeler kayıt altına alınır. Ufak matematik hesapları ile sizin cariniz ile aranızdaki güncel bakiyeniz ortaya çıkmış olur. Carinize olan borcunuzu ya da carinizden alacağınız miktarı da bu sayede hep bilebileceksiniz. Çeşitli modüller ile bu işlemi uzaktan da yapabilirsiniz.

Hamidi Grup Batman Opet’in kullandığı Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı hakkında daha fazla bilgi almak için Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Zentek Yazılım ve Otomasyon A.Ş. tarafından geliştirilmekte olan yazılım ve donanım ürünlerini kimlerin kullandığını öğrenmek için referanslarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz.