Ankara’nın Pursaklar ilçesinde bulunan Nazlı Kardeşler Ankara kuruyemiş, tekel ve marketinde bulunan diğer tüm ürünlerinin satış sürecinde teknolojinin imkanlarını Zentek Yazılım Otomasyon A.Ş. ile yakaladı. Nazlı Kardeşler, Kurban Bayramı tatili başta olmak üzere tatil, gece, gündüz demeden firmamızdan 7 gün 24 saat boyunca canlı destek hizmeti alabilmiştir. Bu hizmetten önümüzdeki 1 sene içerisinde ücretsiz olarak da faydalanabilecektir.

Nazlı Kardeşler Ankara 7 Gün 24 Saat Destek Alabiliyor

Zentek Yazılım Otomasyon A.Ş. olarak 7 gün 24 saat boyunca ürünlerimizi kullanan herkese canlı destek hizmeti vermekteyiz. Bayram tatili gibi zorunlu tatil dönemleri içerisinde ofisimizde çalışma arkadaşlarımızdan birisi nöbetçi olarak kalmaktadır. Bu sayede tatil günlerinde bile firmamızdan kesintisiz destek hizmeti alabilirsiniz. Firmamızı piyasadaki rakiplerinden ayıran bu özelliği yazılımı satın aldıktan sonraki 1 sene içerisinde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Sonraki senelerde ise firmamızın Destek Anlaşması kapsamında bu hizmetten faydalanabileceksiniz. Yıllık olarak sizden bu hizmeti kullanabilmeniz için ufak bir rakam talep edilecek. Bu ödeme işlemi sonrasında kesintisiz olarak 7 gün 24 saat boyunca bu hizmetten yeniden faydalanmaya başlayabileceksiniz.

Nazlı Kardeşler Ankara

Nazlı Kardeşler Ankara

Nazlı Kardeşler Pratik Bir Şekilde Stok Takibi Yapabiliyor

Zentek Market Programı sayesinde Nazlı Kardeşler pratik bir şekilde program üzerinden stok takibi yapabiliyor. Marketinden ürün satışı yaptıkça ürün stok miktarlarında sattığı ürün miktarı kadar azalma meydana gelmektedir. Marketine ait kesilmiş olan alış faturalarını programa işledikçe de ürün stok miktarlarında bir artış meydana gelmektedir. Bu sayede işletmede bulunan her bir girişin aynı zamanda bir çıkışı bulunmaktadır. İşletmede yapılan her satış tarih bazlı ve kullanıcı bazlı olarak programa kaydedilmektedir. Bu sayede hangi vardiyada hangi personelin o satışı yaptığı kolayca takip edilebilmektedir. Tüm bu takip işlemi ve raporlarmalar aynı zamanda uzaktan herhangi bir mobil cihazdan da takip edilebilmektedir. Takip işleminin yapılacağı cihazın işletim sistemi bizim için hiç önemli değildir. Tek şartımız mevcut bir internet bağlantısının olmasıdır !

Nazlı Kardeşler Tekel

Nazlı Kardeşler Tekel

Zentek Yazılım ve Otomasyon ürünlerini başka kimler kullanıyor ? Öğrenmek için referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Zentek Market Programı (Bronze Edition)
*25.000 adet stok tanımlama
*250 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Market Programı (Silver Edition)
*30.000 adet stok tanımlama
*300 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Market Programı (Gold Edition)
*Sınırsız adet stok tanımlama
*Sınırsız adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama

Zentek Market Programı hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.