İzmir’in Buca ilçesinde bulunmakta olan özgüven Market Buca, tahsilat sürecini pratikleştirmek, yapılan işlemlerdeki hata oranını sıfıra indirmek, market içerisinde vardiyalı bir şekilde satış işlemini gerçekleştirmek, kolay bir şekilde stok takibi yapabilmek, cari takibi yapabilmek ve tüm bunları yapabilirken 7 gün 24 saat doyunca ücretsiz destek alabilmek için Zentek Market Programı’nı kullanmayı tercih etmiştir. 

ozgüven market buca

ozgüven market buca

özgüven Market Buca Zentek Market Programı İle Tüm Ürünlerinin Stoklarını Pratik Bir Şekilde Takip Edebiliyor

Zentek Market Programı içerisinde market içerisinde satılan tüm ürünlerini tanıtıp açılış miktarlarını girmelisiniz. Ya da tüm ürünlerinizi kapsayan bir sayım yapmalısınız. Ardından tüm ürünlerinizin rahatlıkla stok miktarlarını kontrol edebileceksiniz. Günlük olarak programa vardiya açmalısınız. Açtığınız vardiyalara sorumlu personel ataması yapmanız gerekmektedir. Vardiya içerisinde yapılan her bir satış programın veri tabanında bulunan ürünlerin stoklarını azaltmaktadır. Bu azalışın hangi zaman diliminde ve hangi personel tarafından yapıldığını görmeniz mümkündür. Programa alış faturası işledikçe bu faturada bulunan ürünleri fatura bilgisi dahilinde güncellemektedir. Program aynı zamanda faturanın kesildiği carinin hesabını da güncellemektedir. Bu sayede cari çalıştığınız kişi ya da firmaların bakiyesini de program içerisinden anlık olarak takip edebilmektesiniz.

Buca Özgüven Market

Buca Özgüven Market

Zentek Market Programı Aynı Zamanda Bir Barkodlu Satış Programıdır

Zentek Market Programı işletmede yapılan satışları barkod sistemi ile yapmaktadır. Bu sayede işletmenize ek bir barkod sistemi kurmanıza gerek kalmaz. Zentek Market Programı her türlü kablolu ve kablosuz barkod okuyucu ile tam entegre bir şekilde çalışmaktadır. Programın özel olarak tasarlanmış satış ekranı sayesinde barkod okutmadan çok satılan ürünlerinizden satabilirsiniz. Ya da yan tarafta bulunan hızlı satış ekranına barkodsuz ürünler ekleyerek barkodsuz ürünleri de satabilirsiniz. Terazi entegrasyonu ile barkodsuz açık olarak satılan ürünlerin takibini de yapabilirsiniz.

Zentek Market Programı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Zentek Market Programı (Bronze Edition)
*25.000 adet stok tanımlama
*250 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Market Programı (Silver Edition)
*30.000 adet stok tanımlama
*300 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Market Programı (Gold Edition)
*Sınırsız adet stok tanımlama
*Sınırsız adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama

özgüven Market Buca

özgüven Market Buca

Zentek Market Programı başta olmak üzere Zentek Yazılım Otomasyon A.Ş. tarafından üretilen tüm yazılım ve donanım çözümlerini kimlerin kullandığını merak ediyorsanız referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.