İstanbul’un Kadıköy ilçesinde hizmet vermekte olan olan Kardeşler Nalbur, işletmesindeki tahsilat sürecini hızlandırmak ve işletmesinin ön muhasebe takibini hatasız şekilde yapabilmek için Zentek Mağaza Programı’nı kullanmayı tercih etmiştir. Zentek Mağaza Programı ile Kardeşler Nalbur stok takibi, fatura işlemleri ve personel takibi gibi bir çok karışık işlemi program üzerinden tek tuşa basmak gibi kolay yöntemler ile yapabilmektedir. 

Kardeşler Nalbur İstanbul Kadıköy

Kardeşler Nalbur İstanbul Kadıköy

Kardeşler Nalbur Barkod Sistemi Kullanıyor

Zentek Mağaza Programı aynı zamanda bir barkod sistemi programıdır. Mağaza içerisinde satılan her bir ürüne Zentek Mağaza Programı üzerinden barkod verebilmektesiniz. Çeşitli uluslararası barkod standartlarına göre program üzerinden ürünler için barkod üretebilirsiniz. Ya da kendinize özel barkod standartını program üzerinden oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu barkodları Zentek Barkod Yazıcı ya da herhangi bir barkod yazıcı üzerinden çıkartabilirsiniz. Zentek Mağaza Programı üzerinden oluşturulmuş ya da herhangi bir şekilde daha önceden oluşturulmuş barkodları Zentek Barkod Programı üzerinden okutabilirsiniz. Normalde bir barkod programı ile yapabileceğiniz her türlü işlemi Zentek Mağaza Programı üzerinden yapabilirsiniz.

Kardeşler Nalbur İstanbul

Kardeşler Nalbur İstanbul

Kardeşler Nalbur İstanbul Stok Takibi Yapabiliyor

Mağaza içerisinde tanımlı olan her bir ürünün stok takibini program üzerinden yapmak mümkündür. Program içerisinde tanımlı olan her bir ürünün programdan vardiya açılıp da satıldığı zaman ürün stok miktarları azalmaktadır. Ürün stok miktarı tanımladığınız minimum miktarın altına düştüğü zaman program size anlık olarak bildirim vermektedir. Bu bildirim sayesinde ürün üretimine başlama ya da sipariş tarihlerinizi güncelleyebilirsiniz. Zentek Mağaza Programı’na alış faturası girdikçe ürün stok miktarları artmaktadır. Aynı zamanda harici işlem ve sayım işlemleri ile de bu artışınızı sağlayabilirsiniz. Alış faturanızı anlık olarak unutmadan programa girerseniz ve program harici bir satış işlemi yapmazsanız stok miktarlarınız her zaman doğru sonuçları gösterecektir. Çeşitli modüller ile stok miktarlarınızı uzaktan takip edebilirsiniz.

Kardeşler Nalbur İstanbul

Kardeşler Nalbur İstanbul

Zentek Mağaza Programı hakkında daha fazla bilgi almak için Zentek Mağaza Programını anlatan sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Zentek Mağaza Programı (Bronze Edition)
*25.000 adet stok tanımlama
*250 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Mağaza Programı (Silver Edition)
*30.000 adet stok tanımlama
*300 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Mağaza Programı (Gold Edition)
*Sınırsız adet stok tanımlama
*Sınırsız adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama

Zentek Yazılım ve Otomasyon A.Ş. tarafından geliştirilmiş donanım ve yazılım ürünlerini kimler kullanıyor ? Öğrenmek için referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.