İstanbul’un Üsküdar ilçesinde hizmette olan market piyasada kesintisiz hizmeti ile ün salmış durumdadır. Haftanın her günü ve günün her saati hizmette olması ile bilinen market yakında çevresinden kesintisiz çalışma saatleri ile büyük ile görüyor. İsmini de kesintisiz çalışma saatlerinden alan Üsküdar 7 24 Market, barkod sistemi ve stok takibi için Zentek Market Programı’nı tercih etti. 

Üsküdar 7 24 Market

Üsküdar 7 24 Market

Zentek Market Programı İle Stok Takip İmkanı

İşletmenizde satılmakta olan barkodlu ve barkodsuz her ürünün stok miktarını takip edebilirsiniz. Zentek Market Programı’nın özel olarak satarlanmış satış / iade ekranında yaptığınız her satış ürünün stok miktarını azaltmaktadır. Özel olarak tasarlanmış olan satış / iade ekranında yapılan her iade ise ürünün stok miktarını arttırmaktadır. Aynı zamanda işletmenize alınmış ürünlerin alış faturasını programa girdikçe alış faturasındaki miktar kadar ürünün stok miktarı artmaktadır. Alış faturasındaki alış fiyatına göre de ürünün alış fiyatı güncellenmektedir. Güncellenen alış fiyatı sayesinde işletmenizde kar – zarar raporu en doğru sonucu verecektir. Zentek Market Programı’nda bulunan harici giriş sayesinde manuel olarak ürün stok miktarını düzenleyebilirsiniz. Ancak bu işlem her kullanıcı için  aktif değildir. Yetki gereği bazı kullanıcılar için bu özellik kullanılamaz hale getirilmiştir.

Üsküdar 7 24 Market

Üsküdar 7 24 Market

Üsküdar 7 24 Market ve Zentek Yazılımda 7 Gün 24 Saat Hizmet Verilmektedir

Üsküdar 7 24 Market’te olduğu gibi Zentek Yazılım’da da 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verilmektedir. Zentek Yazılım kullandığınız programın sizin için ne kadar önemli olduğunu bilmektedir. Eğer bu programı 10 saniye bile kilitlenir ise sizi ne kadar zor duruma sokacağının bilincindedir. Bu bilinç sayesinde sizlere 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Programda yapamadığınız bir şeyi ya da hatalı olduğunu düşündüğünüz bir şeyi firmamızı arayarak 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. Aynı zamanda Zentek Yazılım geliştiricileri sizler için programı uzaktan güncellemektedir. Tıpkı akıllı cep telefonlarında olduğu gibi program uzaktan güncelleme almaktadır. Bu güncellemeler sayesinde program kendisini geliştirmektedir. Her güncelleme ile programa yeni özellikler ve performans artışı sağlanmaktadır.

Üsküdar 7 24 Market’in tercih etmiş olduğu Zentek Market Programı hakkında daha fazla bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz. 

Zentek Market Programı (Bronze Edition)
*25.000 adet stok tanımlama
*250 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Market Programı (Silver Edition)
*30.000 adet stok tanımlama
*300 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Market Programı (Gold Edition)
*Sınırsız adet stok tanımlama
*Sınırsız adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama