Safen Enerji A.Ş. Türkiye’nin en çok bilinen akaryakıt dağıtım firmalarından birisi olan Opet Petrolcülük Anonim Şirketi’nin kalite ve güvencesini yanına alarak sektörel ve kurumsal çözümler üretmek, kişiye ve firmalara özel ticari şartlar sunmak amacı ile kurulmuş olan bir firmadır. Fark yaratmak için kaliteyi ve gelişimi bir yaşam biçimi olarak kabul eden Safen Enerji Opet bayii teknolojinin sağladığı imkanları Zentek Yazılım Akaryakıt Ön Muhasebe Programı ile yakaladı. Müşterilerine sunduğu kaliteli hizmeti her daim sunabilmek ve hizmetin kalitesini arttırabilmek adına Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı, bu zorlu yolda firmanın bir numaralı yardımcısıdır. 

Safen Enerji Opet Anlık Olarak Cari, Tank ve Sayaç Takibi Yapabiliyor

En son teknolojiyi kullanan Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı sayesinde program üzerinde yetkili olarak tanımlanan kullanıcılar uzaktan da işlem yapabilmektedirler. Uzaktan cari hesaplarının takibini yapabilir ve hangi cari hangi tarihte nasıl bir alışveriş yapmış görebilir. Tankların durumu ve tabancalardan yapılan satışları anlık olarak izleyebilir. Yağ satışlarını artan ya da azalan endeks sistemine göre bir sayaç üzerinden yapıyorsa bu satışları da anlık olarak takip edebilir. Bütün bu takip işlemleri ve daha fazla herhangi bir kritere bağlı değildir. İnternete bağlı olan her cihazda yapılabilmektedir herhangi bir işletim sistemi kriteri bulunmamaktadır.

Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı başta olmak üzere tüm Zentek Yazılım ve Donanım ürünlerini kimlerin kullandığını öğrenmek için referanslarımız ziyaret edebilirsiniz.

Safen Enerji Opet

Safen Enerji Opet

Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı İçin Market Modülü

Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı için özel olarak geliştirilmiş olan market modülü sayesinde Safen Enerji, Opet Fullmarket’te yapılan satışları da takip edebiliyor. Market modülü sayesinde markette tüm ürünlerin kolaylıkla stok takibi yapılabiliyor. Markette çalışan personellerin yetkileri program üzerin kısıtlanabilir. Böylelikle personellerin yapabileceği işlemler belirlenebilmektedir. Örneğin istek doğrultusunda personeller indirim yapamama ve yapılan satışı ikram adı altında gösterememektedir.

Safen Enerji Opet Market

Safen Enerji Opet Market

Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı hakkında daha fazla bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.