Loris Parfüm, parfümcülük sektöründe bir numara olmayı kendisine ilke edinmiş olup kaliteli ürünleri ve alanında konuyla ilgili eğitimli uzman çalışanları ile hizmet vermekte olan mağaza zinciridir. Loris Parfüm’ün Bingöl şubesi teknolojinin imkanlarını kullanarak müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek adına Zentek Mağaza Yazılım’ını mağazasında kullanmayı tercih etmiştir. Zentek Yazılım tarafından özel olarak tasarlanan bu yazılım sayesinde mağaza; stoklarını takip edebiliyor, mağazaya ait kar – zarar raporunu inceleyebiliyor, personel ve mağaza gelir – giderlerini takip edebiliyor.

Loris Parfüm Bingöl

Loris Parfüm Bingöl

Barkod Sistemini parfümeri mağazaları dışında hangi mağazaların kullanabileceğini bilmek ister misiniz ?

Loris Parfüm Depolar Transferleri ve Kolayca Stok Takibi Yapabiliyor

Zentek Mağaza Programı sayesinde Loris Parfün şubeler ve depolar arasında stok transferi yapabiliyor. Seçtiği ürünlerden istediği stok miktarı kadar ürünleri seçtiği 2 depo ya da seçtiği 2 şube arası transfer yapabiliyor. Bu sayede şubelerin ve depoların her biri için stoklarımız eş zamanlı bir şekilde değişiyor. Şubeler ve mağazalardaki stoklar arasında hiç bir zaman herhangi bir tutarsızlık oluşmayacaktır. Zentek Mağaza Programı’nda bulunan özel olarak tasarlanmış satış / iade ekranı üzerinden yapılan her satışta satılan ürünün stok miktarı azalır, iade alınan her üründe de iade yapılan ürünün stok miktarı artar. Programa alış faturası girildiği zaman alış faturasında bulunan bilgiler dahilinde alınan ürünlerin alınan miktarca stok miktarları program üzerinden arttırılmaktadır.

Loris Parfüm Zentek

Loris Parfüm Zentek

Zentek Mağaza Programı İle Uzaktan Takip İmkanı

Zentek Mağaza Programı’nda bulunan bazı modüller sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun mağazanızdaki satışları anlık olarak takip edebilirsiniz. Herhangi bir cihaz ya da işletim sistemi koşulu olmaksızın raporlama işlemlerinizi yapabilir ve istediğiniz yerden çıktınızı alabilirsiniz. Tek koşulumuz herhangi bir internet sağlayıcısı ile internete bağlı olmanız. Eğer uzaktan kullanmakta olduğunuz cihaz Windows işletim sistemi kullanıyor ise bu cihaza sizin mağazada kurduğunuz programın birebir aynısını kurabiliyoruz ve siz de mağazanızda yaptığınız her türlü işlemi uzaktan yapabiliyorsunuz.

Zentek Mağaza Programı hakkında daha fazla bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Zentek Mağaza Programı (Bronze Edition)
*25.000 adet stok tanımlama
*250 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Mağaza Programı (Silver Edition)
*30.000 adet stok tanımlama
*300 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Mağaza Programı (Gold Edition)
*Sınırsız adet stok tanımlama
*Sınırsız adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama

Zentek Yazılım ve Otomasyon tarafından geliştirilmiş yazılım ve donanım ürünlerini başka kimler kullanıyor bilmek ister misiniz ?