Güler yüzlü hizmeti ile Türkiye’nin bir çok yerinde market şubeleri olan Kayra Marketler Zinciri Ümraniye şubesi Petrol Ofisi’nin marketinde hizmet vermektedir. Kaliteli ve kesintisiz hizmetini verirken Zentek Market Programı’ndan yardım almayı tercih etmiştir. Bizlere bu zorlu yolda güvendiği için kendilerine teşekkür ederiz. Hiç bir zaman güvenlerini sarsmayacağız ve bu yolda bir takım olarak ilerleyeceğiz.

Kayra Marketler Zinciri Ümraniye

Kayra Marketler Zinciri Ümraniye

Kayra Marketler Zinciri Ümraniye Pratik Bir Şekilde Sayım Yapabiliyor

Zentek Market Programı içerisinde bulunan sayım işlemleri markette yapacağınız sayımlarda sizlere bir hayli kolaylık sağlayacaktır. Büyük bir marketin sayım işlemi uzun süren bir işlemdir. Bu işle sırasında bir çok karışıklık ortaya çıkabilir. Siz sayarken birisi af atar kaçta kaldığınızı unutursunuz ya da saydığınız bir üründen bir kaç adet daha sonrasında başka bir yerde bulursunuz ekleme yaparken hatalı işlem olabilir. Zentek Market Programı sayım işlemi sırasında ilk önce sizden ürün bilgisini isteyecektir. Bunu ürünün barkodunu okutarak kolayca yapabilirsiniz. Barkod okutma işlemi sonrası adeti girmeniz istemektedir. İlerki zamanlarda bu üründen bir kaç adet daha bulursanız yine ürünün barkodunu okutun size soracaktır önceki adete ekleme mi yapılmalı yoksa önceki ürün adeti yerine mi yazılmalı diye. Sayım işlemlerini daha da kolaylaştırmak adına el terminali denilen sayım cihazı desteği Zentek Market Programı içerisinde bulunmaktadır. Sayım cihazına tek tek barkodları okutabilirsiniz ya da okuttuğunuz barkoddan kaç adet olduğunu girebilirsiniz. Sayım cihazını kablo ile Zentek Market Programı’nın bağlı olduğu cihaza bağladığınız zaman program içerisinde ürün stok miktarları sayım cihazındaki bilgiler eşliğinde güncellenecektir. Güncelleme işlemi sizin el ile yapmanız yerine otomatik olarak tüm ürünler için program tarafından yapılmaktadır.

Kayra Marketler Zinciri Ümraniye 2

Kayra Marketler Zinciri Ümraniye 2

Kayra Marketler Zinciri Ümraniye Şubesi’nin kullandığı Zentek Market Programı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Zentek Market Programı (Bronze Edition)
*25.000 adet stok tanımlama
*250 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Market Programı (Silver Edition)
*30.000 adet stok tanımlama
*300 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Market Programı (Gold Edition)
*Sınırsız adet stok tanımlama
*Sınırsız adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama

Kayra Marketler Zinciri Ümraniye dışında diğer tüm Zentek Yazılım ve Otomasyon A.Ş. tarafından geliştirilmiş olan ürünleri kim kullanıyor bilmek ister misiniz ? Bu sorunun cevabını almak için referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.