Benzin istasyonlarının market bölümünü işletmek amacı ile devir alan Kayra Marketler Zinciri Gebze şubesinde Zentek Market Programı’nı kullanmayı tercih etmiştir. Zentek Market Programı sayesinde Darıca, Gebze’de bulunan BP Shop mağazasında müşterilerine kesintisiz ve kaliteli bir hizmet verebilecek. BP Shop’un zengin ürün portföyü ve Kayra Marketler Zinciri’nin güler yüzlü hizmet politikası sayesinde Gebze’de istediğiniz her ürünü bulabilirsiniz.

Kayra Marketler Zinciri Gebze Şubesi

Kayra Marketler Zinciri Gebze Şubesi

Kayra Marketler Zinciri Gebze Şubesinde Zengin Ürün Portföyü 

Sayamayacağımız adet kalem ürün bulunan markette aradığınızı bulamamanız neredeyse imkansız. Meşrubat, motor yağı, tekel ürünleri, aburcuburlar, gazete ve dergi olmak üzere bir çok ürün grubundan bir çok çeşit ürün bulunmaktadır. Son soğutma teknolojisini kullanan buz dolapları ile istediğiniz içecekler tahmin edemeyeceğiniz kadar soğuk bir şekilde muhafaza edilmektedir. İstediğiniz tüm ürünleri ister nakit ister kredi ya da banka kartı ile alabilirsiniz. Kredi ve banka kartlar ile yapacağınız işlemler sonucu anlaşmalı bankalar ile puanlar kazanabilir ve tüm akaryakıt ya da market alışverişlerinizi BP Club kartınıza işletebilirsiniz. Tahmin edersiniz ki bu kadar zengin bir ürün portföyünün stok takibi zor olacaktır. Tabi ki bu zorluk Zentek Market Otomasyon Programı sonrasında kaldı. 

Kayra Marketler Zinciri Gebze Raflar

Kayra Marketler Zinciri Gebze Raflar

Kolay Kullanılabilir ve Geniş Kapsamlı Zentek Market Programı

Piyasada bulunan programları hiç bir zaman kötülemek istemeyiz ancak bu arayüzü sayesinde Zentek Market Programı’nın ne kadar profesyonel bir program olduğunu herkes kabul edecektir. Arayüzde her türlü karışıklıktan kaçarak tasarlanan sade ve tema seçeneği bulunan bir arayüz karşınızda ! Arayüzün son derece sade durduğuna bakmayın bu arayüz ile neredeyse yapamayacağınız bir işlem yoktur. Özel grafiker bir ekip tarafından tasarlanan satış / iade ekranı, tam dokunmatik cihazlar ile uyumlu program içi menüler ve cari, banka, pos, uzaktan takip16 işlemleri dahil olmak üzere bir sürü özellik.

Zentek Market Programı hakkında daha fazla bilgi alabilmek için ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Zentek Market Programı (Bronze Edition)
*25.000 adet stok tanımlama
*250 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Market Programı (Silver Edition)
*30.000 adet stok tanımlama
*300 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Market Programı (Gold Edition)
*Sınırsız adet stok tanımlama
*Sınırsız adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama

Kayra Marketler Zinciri Gebze Şubesi dışında başka kimler ya da hangi firmalar Zentek Yazılım ve Otomasyon A.Ş. tarafından üretilmiş ürünleri kullanıyor diye merak ederseniz referanslarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz.