Türkiye genelinde bir çok şubesi bulunan Kayra Marketler zinciri bir diğer şubesinde de Zentek Market Programı’nı tercih etmiştir. Kayra Marketler Zinciri Karamürsel Şubesi müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek adına Zentek Market Programı’nı kullanmayı tercih etmiştir. Karamürsel’de bulunan bir Petrol Ofisi’nin marketinde hizmet vermekte olan Kayra Marketler Zincirinin Karamürsel şubesi zengin ürün portföyü ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile çok kaliteli bir hizmet vermektedir.

Kayra Marketler Zinciri Karamürsel

Kayra Marketler Zinciri Karamürsel

Kayra Marketler Zinciri Karamürsel Özel Tasarlanmış Satış / İade Ekranı Kullanıyor

Uzman grafiker bir ekip tarafından son derece kullanışlı olma ön koşulunu temel alan ve renkleri ile insan gözünü yormayan bir yapıya sahip olacak şekilde tasarlanan bir ekran Kayra Marketler Zinciri Karamürsel’in kullandığı Zentek Market Programı’nda hakimdir. Bu ekranın ismi satış / iade ekranı olarak belirlenmiştir. Bu şekilde belirlenmesinin temel nedeni ekran üzerinde yapılabilen işlemlerdendir. Bu ekran üzerinde kullanıcı satış yapabilir ya da iade alabilmektedir. Bu ekran üzerinden satış yapabilmek için ürün barkodu okutabilir ya da listeden ürünü seçebilirsiniz. Hızlı satış adındaki programın sağ tarafında kapanıp açılabilen bir panel bulunmaktadır. Bu panele hızlı seçim grupları ekleyebilir ve her bir gruba istediğiniz kadar ürün ekleyebilirsiniz. Böylelikle barkod okutmadan ya da listeden ürün seçmeden hızlı bir şekilde ürün satışı yapabilirsiniz.

Ekran üzerinden terazi ile satışı gerçekleşen ürünlerin de satışı yapılabilmekedir. Satılacak ürün seçildikten sonra bunu nakit işlemlerine, pos işlemlerine, veresiye satış olarak cari hareketlerine ya da işletme gider hesabına atabilirsiniz. Satılacak olan ürünlere yüzdelik olarak ya da Türk Lirası cinsinde indirim yapabilirsiniz. İade İşlemi yazan tuşa basarak satış modundan iade moduna geçiş yapabilirsiniz. Bu işlem sonrası okuttuğunuz her ürün iade olarak algılanacaktır. Bu ekran üzerinden yapılan her işlem aynı zamanda ürünlerin stok durumunu da güncellemektedir. Bu sebepten dolayı bu ekran üzerinde aynı zamanda yetki de mevcuttur. Her kullanıcı bu ekrandaki her işlemi yapamamaktadır.

Kayra Marketler Zinciri Karamürsel haricinde kimlerin Zentek Yazılım ve Otomasyon A.Ş.’ni tercih ettiğini öğrenmek için referanslarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz.