Bir çok istasyonun market işletmeciliğini yapan Kayra Marketler Zinciri Cevizli Şubesinde de Zentek Market Programı’nı kullanmayı tercih etmiştir. İstanbul ilinin Kartal ilçesine bağlı olan Cevizli bölgesinde yeni hizmete girmiş olan marketi büyük bir coşku ile açıldı. Açılışından hemen sonra özellikle çevre halktan büyük bir ilgi gören market, müşterilerine daha hızlı ve kaliteli bir hizmet verebilmek amacı ile Zentek Market Programı’nı kullanmayı tercih etmiştir. Barkod sistemi ihtiyacı ve satış takibi için piyasada bulunan en gelişmiş ön muhasebe programların birisini tercih eden Kayra Marketler Zinciri Cevizli şubesine hayırlı işler diliyoruz.

Kayra Marketler Zinciri Cevizli

Kayra Marketler Zinciri Cevizli

Kayra Marketler Zinciri Cevizli Fatura İşlemlerini Program Üzerinden Yapabiliyor

Zentek Market Programı, bir market için gerekli olan her özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Market için gerekli olan barkod sistemi Zentek Market Programı’nın bir parçasıdır. İşletmenizde barkod sistemi ile ilgili yapabileceğiniz her şeyi Zentek Market Programı ile yapabilirsiniz. Satmak olduğunuz her bir ürüne barkod oluşturabilirsiniz. Barkodları içeren raf etiketleri kağıt üzerine çıktı olarak alabilirsiniz. Barkod oluşturduğunuz ürünlerin stoklarını takip edebilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış satış / iade işlemlerinin yapıldığı ekrandan bu ürünleri satabilir ya da iadesini alabilirsiniz. İşletmenize kesilmiş faturaları programa girebilirsiniz. Program sizler için faturanın kesilmiş miktarını gider olarak gösterir. Fatura eğer bir alış faturası ise alınan ürünlerin stok miktarını günceller. Başka bir fatura ise ona göre işlem yapar. Siz de Zentek Market Programı’nı kullanarak fatura kesebilirsiniz. Program üzerinden bir fatura şablonu oluşturabilirsiniz. Bilgisayarınıza bir fatura yazıcı bağlayıp tanıttıktan sonra siz de müşterilerinize program üzerinden fatura kesebilirsiniz. Kestiğiniz faturaları aynı zamanda bilgisayarnızda saklayabilirsiniz ya da istediğiniz bir formatı seçerek e-mail atabilirsiniz. Zentek Market Programı ile bu gibi işlemlerin yanı sıra cari takibi, veresiye satış, bankacılık işlemleri, uzaktan takip ve personel takibi de yapabilirsiniz.

Kayra Marketler Zinciri Cevizli Şubesinin kullandığı Zentek Market Programı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Zentek Market Programı (Bronze Edition)
*25.000 adet stok tanımlama
*250 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Market Programı (Silver Edition)
*30.000 adet stok tanımlama
*300 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Market Programı (Gold Edition)
*Sınırsız adet stok tanımlama
*Sınırsız adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama

Kayra Marketler Zinciri Cevizli şubesi dışındaki müşterilerimizi öğrenmek için referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.