Kayram Market Zinciri’nin Kocaeli ilinin Gölcük ilçesinde hizmet vermekte olan Kayra Marketler Zinciri Gölcük Şubesi Zentek Market Programı’nı kullanmayı tercih etti. Kayra Marketler Zinciri’nin Zentek Market Yazılımını tercih eden 5. şubesi olan Gölcük şubesi oldu. 5 şubesi ile bizi tercih eden Kayra Marketler Zinciri’ne teşekkür ederiz. Kayra Marketler Zinciri’nin Gölcük Şubesi, Gölcük’te bulunan Türkiye Petrolleri benzinlik istasyonunun marketinde hizmet vermektedir. Kendileri tıpkı Zentek Yazılım ve Otomasyon A.Ş. gibi son derece kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet vermektedir.

Kayra Marketler Zinciri Gölcük

Kayra Marketler Zinciri Gölcük

Kayra Marketler Zinciri Gölcük Şubesi Depo İşlemleri Yapabiliyor

Markette satılacak ürünlerin bir kısmı depolarınızda olabilir. Her gelen ürünü hemen rafa koyamayabilirsiniz. Bu durum belki raflarınızın yetersizliğinden belki de yedekli bir şekilde çalışmanızdandır. Tedbir amaçlı toptanıcınızda ürünleri stoklu bir şekilde alıyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda gelen ürünleri kolili bir şekilde deponuza koyuyor olabilirsiniz. Koli içerisinde olan ürünleri tek tek el ile saymak size zor da geliyor olabilir. Bu durumu Zentek Market Programı sayesinde çözebilirsiniz. Zentek Market Programı’nda detaylı bir şekilde depo işlemleri yapma imkanınız bulunmaktadır. İlk olarak depo ya da depolarınızı tanıtmalısınız. Deponuza koymak istediğiniz ürünün barkodunu programa okutun ya da ürün listesinden seçin. Ardından stok miktarını girin ve deponuzu seçin. Bu şekilde deponuza ürün eklemiş olursunuz. Depoya ürün eklemenin bir diğer yolu da alış faturası ile işlem yapmaktadır. Size ait olan alış faturasını programa girip depo kısmında yaratmış olduğunuz depoyu seçebilirsiniz. Bu sayede barkod okutma ya da ürün stok miktarı tespit işlemi ile uğraşmazsınız, zaten alış faturasında miktarlar yazmaktadır. İşletmenize ait başka depo ya da depolar da var ise depolar arası transfer işlemini Zentek Market Programı ile yapabilirsiniz. Bu sayede her iki deponun da ürün stok miktarını güncellemiş olursunuz.

Kayra Marketler Zinciri Gölcük Şubesi’nin kullanmakta olduğu Zentek Market Programı hakkında daha fazla bilgi almak için ürünün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Zentek Market Programı (Bronze Edition)
*25.000 adet stok tanımlama
*250 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Market Programı (Silver Edition)
*30.000 adet stok tanımlama
*300 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Market Programı (Gold Edition)
*Sınırsız adet stok tanımlama
*Sınırsız adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama

Başta Zentek Market Programı olmak üzere Zentek Yazılım ve Otomasyon A.Ş. tarafından geliştirilmiş ürünleri kimlerin kullandığını öğrenmek için referanslarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz.