İstanbul’un Merter ilçesinde bulunan Extrip Tekstil istanbul, mağazasındaki hareketleri takip edebilmek için Zentek Mağaza Programı’nı kullanmayı tercih etmiştir. İstediğiniz tarzda giysi çeşitlerini bulabileceğiniz Extrip Tekstil İstanbul, sizlere her zaman güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet vermektedir. Zentek Mağaza Programı sonrası sizlere çok daha kaliteli bir hizmet vereceğinden hiç bir şüpheniz olmasın. Bu güne kadar Extrip Tekstil’in düşündüğü küçük hesap ve işleri artık Zentek Mağaza Programı yapabiliyor. Böylelikle Extrip Tekstil işine daha çok odaklanabiliyor.

Extrip Tekstil istanbul - merter

Extrip Tekstil istanbul – merter

Extrip Tekstil Istanbul Detaylı Ürün Açıklamaları Yapabiliyor

Giyim mağazalarının en büyük problemlerinden birisi de kıyafetlerde bulunan çeşit oranıdır. Bir kıyafetin en az 3 farklı beden seçeneği bulunmaktadır. Bu kıyafetlerin en az 3 farklı beden seçeneği olduğu gibi bir de renk seçenekleri olabiliyor. Çoğu işletme her bir kombinasyonu farklı bir giysi gibi göstermektedir. Zentek Mağaza Programı içerisinde bu tanımlamalar mevcuttur. Bu demek oluyor ki bir kıyafete birden fazla renk ve birden fazla beden stoğu açabilirsiniz. Açtığınız stoklar için program özel barkodlar üretmektedir. Üretilen bu barkodlar üzerinden ya da satış / iade ekranı üzerinden ürün seçme yolu ile yapılan tüm satışlar sonucu ürünlerin hangileri satıldı ise onların stok miktarları düşmektedir.

Extrip Tekstil Istanbul Uzaktan Takip Yapabiliyor

Cihaz ve işletim sistemi farkı olmadan interneti olan her cihaz ile Extrip Tekstil uzaktan mağaza takibi yapabiliyor. Mağazada yapılan satışları anlık olarak istediği cihazdan görebilmektedir. Bu sayede mağaza sahibi mağazada yokken mağazada olan ve bitenler hakkında bir bilgisi olacaktır. Toptancıdan alışveriş yapmaya çıkıldığı zaman işletme sahibi akıllı cep telefonundan tek tıkla hangi ürünlerin stok miktarının azaldığını görebilir bu sayede ihtiyacı olan ürünleri satın alabilir. Personel takibi ve cari takibi de mobil cihazlar üzerinden yapılabilmektedir.

Extrip Tekstil İstanbul / Merter’in kullandığı Zentek Mağaza Programı hakkında daha fazla bilgi almak için ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Zentek Mağaza Programı (Bronze Edition)
*25.000 adet stok tanımlama
*250 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Mağaza Programı (Silver Edition)
*30.000 adet stok tanımlama
*300 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Mağaza Programı (Gold Edition)
*Sınırsız adet stok tanımlama
*Sınırsız adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama

Zentek Yazılım ve Otomasyon A.Ş. tarafından geliştirilmiş olan donanım ve yazılım çözümlerini Extrip Tekstil dışında kimlerin kullandığını öğrenmek için referanslarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz.