İzmir’in Güzelbahçe ilçesinde bulunan Dilek Market Izmir, satış işlemini pratikleştirmek ve işletmesinde çalışan personellerin takibini sağlayabilmek adına Zentek Market Programı’nı kullanmaya karar vermiştir. Zentek Market Programı sayesinde işletmesinde satmış olduğu ürünleri barkod sistemine göre stok takibini yapabilmektedir.

Dilek Market Izmir Güzelbahçe

Dilek Market Izmir Güzelbahçe

Dilek Market Izmir Sayım İşlemleri Yapabiliyor

İşletmesinde bulunan ürünlerin miktarını Zentek Market Programı’na işleyebilen Dilek Market bu sayede kaybolan ürünlerin takibini yapabiliyor. Aylık olarak yapılmasını önerdiğimiz sayım işlemi ile ürünlerin fire miktarları ya da sisteme okutulmadan satışı yapılmış ürünler de ortaya çıkabilmektedir. Dilek Market’e yazılımın kurulumu esnasında firmamız tarafından sayım ve stok açılış işlemi yapılmıştır. Ekibin elinde bulunan sayım cihazları ve gerekli diğer ekipmanlar sayesinde bu işlem sizi yormadan kısa bir süre içerisinde yapılmaktadır. Siz sadece işletmenizin satış işlemi yapmadığı zaman dilimini baz olarak ekibimiz ile randevulaşmalısınız. İşletmenizin sayım işlemi sırasında da satış yapabilmesi için işletmenizde çalışmakta olan bir kişinin sayım işlemi sırasında yapılan bu satışları bir kağıda not alması gerekmektedir.

Dilek Market İzmir Güzelbahçe

Dilek Market İzmir Güzelbahçe

Dilek Market Izmir Vardiyalı Sistem İle Çalışıyor

İşletmesinde vardiyalı sistem ile satış yapmakta olan işletmelere Zentek Market Programı büyük kolaylık sağlıyor. Yapısında vardiya sistemi bulunduran Zentek Market Programı her türlü işlemi vardiya sistemi ile veri tabanına kaydetmektedir. Gün içerisinde satış yapabilmek adına vardiya açılması gereken bu programda vardiyadan sorumlu bir de personel seçilmektedir. Bu sayede vardiya içerisinde yapılan satışlar bir personele aktarılmaktadır. Prim bazlı çalışan işletmeler için bu sistem çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Vardiya içerisinde çalışan personellerin işletme kasasından ve kendi cebinden yaptığı giderleri de vardiya hesabına yansıtmak mümkündür. Vardiya içerisinde işletmeye ait pos satışları ve bankacılık işlemlerini de rahatlık ile takip etmek mümkündür. 

Dilek Market Kasa

Dilek Market Kasa

Zentek Yazılım ve Otomasyon tarafından geliştirilmiş olan yazılım ve donanım çözümlerini kimlerin kullandığını görmek için referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Zentek Market Programı (Bronze Edition)
*25.000 adet stok tanımlama
*250 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Market Programı (Silver Edition)
*30.000 adet stok tanımlama
*300 adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama
Zentek Market Programı (Gold Edition)
*Sınırsız adet stok tanımlama
*Sınırsız adet grup ve alt grup
*Stoklara birden fazla alış ve satış fiyatı tanımlama

Zentek Market Programı hakkında daha fazla bilgi alabilmek için ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Dilek Market İzmir Güzelbahçe Zentek

Dilek Market İzmir Güzelbahçe Zentek