Fethiye Göcek’de hizmet vermekte olan BP bayii Muğla Göcek Tunç Petrol, akaryakıt ve market satışlarında tahsilat süreci pratik ve hızlı bir şekilde tamamlayabilmek için Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı’nı tercih etmiştir. Tahsilat sürecindeki bu pratiklik sayesinde işletme müşterilerine daha kaliteli bir hizmet verebilecektir. İşletmede çalışanlar artık ufak detayları düşünmek yerine işlerine yoğunlaşabiliyorlar çünkü bu düşünme ve hesap işini Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı gerçekleştiriyor.

Muğla Göcek Tunç Petrol ZENTEK

Muğla Göcek Tunç Petrol ZENTEK

Muğla Göcek Tunç Petrol Yerine Hesaplamaları Zentek Yapıyor

Bir işletmede çalışanlar arasında işimize mi yoğunlaşalım yoksa hesap mı yapalım diye bir cümle duyuyorsanız bilin ki o işletme Zentek Ön Muhasebe Programları’ndan birisini kullanmıyor demektir. Bir işletme hakkında yapılabilecek her türlü hesaplamayı Zentek Ön Muhasebe Programları yapmaktadır. İşletme sahibinin merak edebileceği hesaplamalar işletmeden sorumlu kişilerin korkulu rüyasıdır. İşletme sahipleri işletmeleri hakkında bilgiler elde etmek istiyorlar ki bu konu hakkında son derece haklılar. Ancak istedikleri bilgiler tek bir sorunun cevabı niteliğinde olmayabiliyor. Bu bilgili elde edebilmek için bir sürü matematik işlemi yapılması lazımdır ve bu da bir hayli vakit alacaktır. Vakit almanın yanı sıra matematik işlemi yaparken aynı zamanda hata olasılıkları da doğacaktır. Bunu işlemleri kolaylaştırmak ve hata oranını yok etmenin tek bir yolu vardır o da bir bilgisayar sisteminden yardım almaktır.

Muğla Göcek Tunç Petrol ZENTEK 3

Muğla Göcek Tunç Petrol ZENTEK 3

Basit bir soruyu düşünelim. İşletme sahibi merak etti ve elimdeki tüm malları satsam ne kadar para kazanırım dedi. Cümle itibari ile basit bir soru. Hesaplaması da çok basit gözüküyor tüm malların satış fiyatından alış fiyatlarını çıkaracağız ve gelen sonuçtan işletmeye ait giderleri de çıkaracağız. Bu işlemi el ile yapmak çok uzun sürecektir. Tüm malların sayımı uzun bir vakit alacaktır geri kalan matematiksel işlemler çok uzun zaman alacaktır. Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı ile bu işlem sadece 1 saniyenizi alacaktır.

Muğla Göcek Tunç Petrol ZENTEK 2

Muğla Göcek Tunç Petrol ZENTEK 2

Muğla Göcek Tunç Petrol’ün kullandığı Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı hakkında daha fazla bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Zentek Yazılım ve Otomasyon A.Ş. tarafından geliştirilen yazılım ve donanım ürünlerini kimler kullanıyor merak ediyor musunuz ? Bunun cevabını öğrenmek için referanslarımız sayfasını inceleyebilirsiniz.