Çağ-Pet Akaryakıt Denizli Zentek kullanıyor. Çağ-Pet Akaryakıt, Saygıner Grup bünyesinde hizmet vermekte olan bir akaryakıt istasyon işletmecisidir. Çağ-Pet Akaryakıt ilk olarak 2009 yılında Ankara’da hizmete girmiştir. Her geçen gün yeni şubeler ile kendisini geliştirmekte olan Çağ-Pet Akaryakıt, Denizli’de hizmete başlattığı Opet bayisinde Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe programını kullanmayı tercih etti. Çağ-Pet Akaryakıt ile ilgili daha fazla bilgiyi bu adresten edinebilirsiniz. 

Çağ-Pet Akaryakıt Denizli Zentek Kullanıyor ve Bu Programda Neler Yapabiliyor ? 

Çağ-Pet Akaryakıt Denizli Zentek Kullanıyor

Çağ-Pet Akaryakıt Denizli Zentek Kullanıyor

Pompacı Vardiya Hesabı 

Otomasyon bilgisayarında oluşan vardiya dosyalarını Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı ile detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Hangi adanın hangi pompasından hangi pompacı hangi tarihte ne kadarlık satışı hangi plakalı araca yapmış gibi detaylı bir şekilde her satışı program üzerinde görebilirsiniz. Gündüz ve gece gibi 2 vardiya oluşturulabilir ya da istenildiği gibi sayı sınırı olmadan vardiya açabilir ve kapatabilirsiniz. Pompacı vardiya hesabı kullanmanın en önemli faydalarından birisi satışları düzenli bir şekilde takip edebilir, istasyonun yoğun olduğu zaman dilimlerini ölçebilir ve personel bazlı takipleri kolaylaştırabilirsiniz. Programda açık olan vardiyayı kapatırken pompacılardan nakit teslimi, kredi kartı slipleri ve vardiya sırasında yapılan giderler alınarak vardiyanın açık ve fazlası detaylı bir şekilde görülebilir ve bu açık ya da fazlayı personel hesabına ya da işletmenin giderlerine yansıtabilirsiniz.

Çağ-Pet Akaryakıt

Çağ-Pet Akaryakıt

Akaryakıt Stokları

Her bir akaryakıt cinsinden satış yapıldıkça stoklar otomatik olarak azalmaktadır. Bu satışları Zentek Akaryakt Ön Muhasebe Programı, otomasyon bilgisayarından çekmektedir. Siz tanklarınıza satın almış olduğunuz akaryakıtları girdikçe programdaki akaryakıt stoklarınızın miktarı artmaktadır. Fatura giriş ve çıkışlarında fire, kesafet ve fiyat değişim kontrolleri yapılabilmektedir. Detaylı bir şekilde stok takibi yapabildiğiniz bu programda istediğiniz zaman dilimine rapor alabilirsiniz.

Çağ-Pet Akaryakıt Denizli Opet

Çağ-Pet Akaryakıt Denizli Opet

Veresiye Satış Takibi

İşletmenizde veresiye satışlar yapmaktaysanız bunların takibi Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı sayesinde çok basit bir hale dönüşmektedir. Her veresiye satış işlemi sonrasında istenilirse müşteriye ve size ait bir veresiye fişi yazdırılmaktadır. Bu veresiye fişine müşteriniz imza atar ve belirlenen koşullarda bu ürünün ücretini ödeyeceğini kabul eder. Siz de program üzerinden cari kartlar üzerinden veresiye işlemlerinizi takip edebilirsiniz.

Zentek Akaryakıt Ön Muhasebe Programı hakkında detaylı bilgi için bu adresi diğer Zentek Yazılım ürünleri için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.